profily komise

 

Odborná komise 

Petr Palas, ředitel společnosti Kentico

Petr Palas pracuje jako ředitel brněnské firmy Kentico Software, která pomáhá zákazníkům v 77 zemích vytvářet úspěšné weby s využitím našeho content management systému Kentico CMS for ASP.NET.

Posledních pět let se spolu s vývojovým týmem zabývá tím, jak zjednodušit práci webových vývojářů a jak vytvořit snadno použitelné uživatelské rozhraní pro lidi, kteří píšou obsah webu.

www.kentico.com 

Vít Urbanec, finanční ředitel společnosti Cleverlance

Vít Urbanec je finanční ředitel společnosti Cleverlance Enterprise Solutions a.s., má na starosti finanční záležitosti společnosti.

www.cleverlance.cz

 

  

Miloš Sochor, hlavní konzultant Jihomoravského inovačního centra

Miloš Sochor zastává pozici hlavního konzultanta Jihomoravského inovačního centra, kam nastoupil v říjnu 2009. 

Miloš Sochor přichází do JIC po deseti letech ve Spojených státech amerických, kde působil přes pět let ve finančním sektoru jako korporátní bankéř a lektor financí na dvou univerzitách. Hlavní náplní jeho práce v bankovním sektoru bylo financování začínajících firem a management portfolia klientů z nejrůznějších obchodních odvětví.

www.jic.cz 

Štěpán Bechynský, developer evangelist, Microsoft

Štěpán Bechynský pracuje ve společnosti Microsoft na pozici Developer Evangelist. Náplní jeho práce je osvěta mezi programátory směrem k novým technologiím. Zjednodušeně řečeno, připravuje vývojáře na to, co bude na trh uvedeno za půl roku až rok.

V letech 1995 až 2006 pracoval jako programátor a lektor na volné noze. Pracoval pro české i mezinárodní firmy a školil vývojáře ve společnosti Gopas. Podílel se na projektech na různých platformách (Windows, Linux), v různých jazycích (VBA, Visual Basic 6.0, PHP, Perl, JAVA, C#) a různě velkých týmech – od „jednomužných“ až po tým o 15 lidech.            

www.microsoft.com/cs/cz

Tomáš Sotoniak, ředitel brněnské pobočky společnosti Reengine

Tomáš Sotoniak v současné době pracuje jako ředitel pobočky firmy REENGINE CZ a.s., kde se věnuje tématům procesního řízení a zvyšování efektivity organizací.

Vystudoval Vysokou školu Báňskou, fakultu Informatiky, obor Softwarové inženýrství. Během studia pracoval čtyři roky jako vývojář softwarových aplikací. V letech 2008 - 2009 působil na pozici projektového manažera a IT analytika.

www.reengine.eu

Roman Chyťa, právník v Advokátní kanceláři JUDr. Zlatava Davidová

 

www.asdgroup.cz/ 


 

Home jdi nahoru